z
DEMO

m m EMC BİLİŞİM Uzaktan eğitim yazılımı Online eğitim alt yapınızı dakikalar içinde kuruyoruz. m m EMC BİLİŞİM Hızlı, kolay, tek platformdan sınırsız Yeni nesil çevirimiçi eğitim teknolojileri m m EMC BİLİŞİM Canlı ders, sanal sınıf ve raporlama Tamamen size özel web tabanlı eğitim yönetim sistemi
Modüler Yazılım

Canlı Ders

Hızlı, tek platformdan ve güvenli online eğitim alt yapınızı dakikalar içinde kuruyoruz.
m

Yönlendirmeler

Yazılımımız bildirim, mesajlaşma ve yetkilendirmelerle tamamen dinamik olarak sizi yönlendirir.

m

Özel İçerikler

Size özel içeriklerinizi pdf, video ya da ses dosyası olarak kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

m

Sanal Sınıflar

Dilediğiniz kadar sanal sınıf, oda oluşturabilir ilgili eğitmenleri atayabilirsiniz.

Kimler Kullanabilir

WEBTEN VE MOBİLDEN ERİŞİM

Eğitimle teknolojiyi efektif şekilde bir arada sunarak öğrencilerin çalışma süreçlerini kolaylaştırarak alışkanlıklarına uygun çözümler sağlıyoruz.
Tek bir öğrenme platformu

sınırsız işlevsellik

Yazılımımız zorlu ve karmaşık öğrenme ekosistemlerini desteklemek için tasarlanmış en iyi kurumsal öğrenim yönetim sistemidir.

Eğitim

Öğrenciler kendi programlarını sistemlerinden görüntüleyebilir, canlı derslere katılabilir, yüklenen içeriklerden ayrıca ders çalışabilirler. Tüm sınav işlemlerini de sistemde gerçekleştirmek mümkün.

Yönetimi

Sınıf açma, gruplandırma işlemleri çok kolay. Kişileri seviyelerine, sınıflarına, eğitim programlarına göre sınıflandırabilir bu sınıflara göre eğitimler açabilir günlük haftalık aylık programlar yapabilirsiniz.

Eğitim

Dijital kütüphane ile içeriklerinizi saklayabilir ve öğrencilerle paylaşım, ödevlendirme ve takibini yapabilirsiniz. Öğrenciler kendi arayüzleri ile sisteme giriş yapabilir doküman indirebilir ve sınav olabilirler.

Raporlama

Sistemde kayıtlı bütün kişilerin bireysel ve grup halinde takibini yapabilir, detaylı bir raporlamaya sahip olabilirsiniz. Planlarınızı hedeflerinizi raporlamalara göre belirleyip hedeflerinize emin adımlarla ileleyebilirsiniz.

Tam özellikli bir LMS ile

en iyi eğitimi verin.

eMc LMS

Eğitiminizi çevrim içi ortama taşıyın.

Öğrencilerinizin, eğitmenlerinizin ve yöneticilerinizin görevlerini kolaylıkla yerine getirmek için her şeye sahip bir platform.
168

Okul

73

Eğitim Merkezi

94

Hizmet Veren

405

Özel Ders Öğretmeni