z
DEMO
h

SSS

EMC BİLİŞİM DESTEK

Hangi alanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yazılımın her alanında; başta özel yazılımlar olmak üzere, netwrok marketing yazılımı, e-ticaret ve pazar yeri yazılımları, mobil uygulamalar kurumsal sektörel çözümler, sanal market ve paket servis teslimat yazılımları, ilan sistemleri ve hazır çözümler konusunda uzman ekibimizle satış öncesi ve sonrası süreçlerde yanınızdayız.

Kiralama modeli nedir?

Sizi büyük bütçelerden kurtararak daha kolay bir başlangıç yapabilmeniz için aylık ve kullandığınız kadar ödeyeceğiniz bir plan sunuyoruz. Özellikle network marketing ve e-ticaret alanlarında kiralama modelimizi tercih eden müşterilerimiz fazla. Çünkü aynı zamanda özelleştirilebilir sistemler sunuyoruz.

Proje ve verilerin güvenliğini ve gizliliğini garanti ediyor musunuz?

Müşterilerimizle aramızda gizlilik sözleşmeleri imzalanır. Aynı şekilde eMc ve çalışanları arasında da imzalanan sözleşmede de gizlilik hükümleri yer almaktadır. Ayrıca süreçlerimizi denetliyor ve çalışanlarımızı düzenli olarak eğitiyoruz. Bu şekilde, müşterilerimizin fikri mülkiyet haklarının her zaman güvende olmasını sağlıyoruz.

Bir projede genellikle kaç geliştirme uzmanı çalışıyor?

Bir projede çalışan ekibin büyüklüğü tamamen projenin ölçeğine ve karmaşıklığına bağlıdır. Örneğin, küçük bir proje için iki geliştirici, bir tester ve bir UI tasarımcısı çalışması yeterlidir. Ayrıca, her projenin bir yazılım mimarı, iş analisti ve proje yöneticisi bulunmaktadır. Proje gereksinimlerine bağlı olarak kaynak sayısını artırabiliriz.

Hazır yazılımları nasıl özelleştiririm?

Akıllı kurulum sihirbazlarımızla sisteminizi oluştururken adım adım ihtiyacınız olan modülleri seçerek gelişmiş algoritmalarla özel sisteminizi hatasız oluşturabilirsiniz.

Müşterilerinizden gelen değişiklik taleplerini nasıl ele alıyorsunuz?

Müşterilerimizden gelen değişiklik taleplerini ele almak için standart bir prosedürümüz var. Öncelikle, herhangi bir değişiklik talebi için onların onayını alıyoruz. Müşteri talebi onayladıktan sonra bir analiz yapıyoruz  Bu, zaman çizelgelerini ve maliyet tahminlerini müşteriye sunmamızı sağlıyor. Müşteri tahminleri onayladığında da değişiklikleri uyguluyoruz.

Yeni bir projem var. Neden eMc'yi seçmeliyim?

Çünkü yüksek kaliteli yazılım yapmaya odaklanan güvenilir bir ortağız. Büyük şirketlerle işbirliği yaparak yürüttüğümüz işler ve küresel deneyime sahip yazılım geliştirme ekibimiz size güven verecektir. Referanslarımza bakamyı unutmayın. :)

Sadece bir fikrim var ama uygulanabilir mi bilmiyorum. Nasıl yardımcı oluyorsunuz?

İlk fikirden proje oluşturmak konusunda uzmanız. Zaten, böyle bir ürünü/proje geliştirmenin her aşamasında kapsamlı deneyim ve bilgi gerektirir. Müşterilerimize sadece bir "ürün"iş" geliştirmelerinde yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda en iyi çözümleri öneriyoruz ve müşterilerin fikirlerine danışmanlık yapıyoruz. Bize ihtiyaçlarınız hakkında bilgi verin, size en iyi şekilde yönlendireceğiz.

Kod kalitenizi nasıl ölçebilirim?

Yazılım geliştirme şirketi olarak 16 yıldır piyasada faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca çalışmalarımızın kalitesini referanslarımızdan ve kullanıdığımız teknolojiler ve ekip üyelirimizin tecrübe ve eğitim detaylarından kontrol edebilirsiniz.

İlk görüşmemizden sonra ne olacak?

eMc ile iş birliğine başlamanın standart bir yolu birkaç adımda açıklanabilir: İhtiyaçları tanımlama, Sözleşme imzalama, Proje başlatma, Geliştirme aşaması, Test ve Uzun Vadeli Partnerlik

Proje için size hangi bilgileri sunmalıyım?

Belirli bir yönerge yoktur. Tek yapmanız gereken bize hangi ürünü inşa etmek istediğinizi ve hangi işlevlere ihtiyacınız olduğunu söylemektir. Tam olarak ne oluşturmayı planladığınızı veya varsa mevcut web veya mobil ürününüzü nasıl geliştireceğinizi açıkça tanımlamanızı tavsiye ederiz. Tüm müşterilerimiz için yol göstermesi adına ücretsiz bir proje spesifikasyon şablonu da sunuyoruz.

Özel yazılım proje geliştirme süreniz nedir?

Bir ürünü teslim etmek için gereken süre, projenin kapsamına ve inşa edilecek ürünün türüne bağlıdır. Ürünün ihtiyaçlarını anlamak ve onu geliştirmenin doğru yolunun ne olduğunu belirlemek için projenin konsept aşaması ile işbirliğine başlıyoruz. Ancak bundan sonra, ürün geliştirme süresini tahmin edebiliyoruz.