z
DEMO

Hibrit Kazanç Planı

Hibrit Network Marketing Sistemi

Hibrit network marketing yazılımı, hybrid network marketing planını kapsayan ve birden fazla network marketing planının özelleştirilmesini sağlayan yazılımdır. Network marketing sistemlerinde hibrit son yıllarda oldukça fazla tercih edilmektedir
Hibrit sistem network marketing, birden fazla network marketing planının birleşimidir. En çok tercih edilen kombinasyon unilevel ve binary network marketing planıdır ve organizasyonlara göre özelleştirilebilir. Satış liderleri bu planda mevcut değildir. Üyelere X sayıda seviye ödenir.

Ekip büyüdükçe ve derinleştikçe, komisyon veya bonuslarde ekipte bulunan alt hat üyelerine daha fazla öncelik verilir. Bu planda birleştirilen planların sınırlamaları kaldırılabilir.

Örneğin unilevelin sınırlaması, genişlik sınırının olmaması ve genişlemesidir. Aynısı, kuruluşun gereklilikleri olarak Hibrit unilevel planından kaldırılabilir. Hibrit network marketing planının yapısı, ikili yapı ile aynı olan sol kol ve sağ kol ile başlar. Bir yayılma olduğunda, yeni alt hat mevcut pozisyonun veya zayıf kolun altına yerleştirilir. Unilevel yapısı söz konusu olduğunda, ikili yapıdaki bir üyenin tüm doğrudan işe alımları, üyenin ilk seviye alt hatları olarak kabul edilir. Bu şekilde ekip büyür ve tüm üyelere ekibi oluşturmaya önem verilir.

Hibrit Network Marketing Planında Komisyon Hesaplaması:

Hibrit unileveldeki distribütör için komisyon yüzdesi, alt hatların kişisel hacimlerine veya distribütörün grup hacmine bağlıdır. Hibrit unilevel planı yardımıyla , alt sıradaki kişiler, sponsor oldukları kişiler için ortalama yüzde komisyondan daha yüksek bir komisyon yaparlar. Yeniler işe alındığında, distribütörler belirli bir süre boyunca daha yüksek bir yüzdeye ulaşır.
Hızlı Başlangıç Bonusu:
Hızlı bonus, belirli bir dönemde hedefe ulaşmak için sağlanan bonustur. Genellikle yeni başlayanlar içindir.
Sponsor veya Yönlendirme Bonusu:
Sponsor veya yönlendirme bonusu, takıma yeni üye eklemek için sağlanan bonustur.
Özel Bonus:
Özel bonus, birleşik network marketing planlarının özelleştirilmesine göre sağlanan bonustur. Organizasyon, birleşik network marketing planlarına bağlı olarak özel bonusa karar verir.