z
DEMO

Binary Kazanç Planı

Binary Network Marketing Sistemi

Her kişinin altına iki kişinin kaydedilmesi anlamına gelir. Binary sistemi sağ ve sol olmak üzere 2 kollu bir oluşumdur. Sisteme kayıt olan kişi altına üye eklerken iki koldan birine üye kaydeder. İki kolda da hacim oluşturulması temel mantıktır.
Prim dağılımı bu şekilde başarılı olur ve yüksek kazanç elde edilebilir.Binary sistemi çok tercih edilen bir sistemdir. Üye sayısı arttıkça ve ağaç dağılımı derinleştikçe prim oranı yükselir.

Binary network planında kazanç, seviyeden çok iş hacmine göre değişir. Binary sisteminde istikrarı arttırmak ve ekibi aktif hale getirmek için kullanılan yaygın üç tip bonus vardır:  Sponsor, Eşleme ve Denge Bonusu

Sponsor Bonusu: Her yeni üyenin, alt dallara doğrudan kaydedilmesi sonucu kazanılan bonustur. Sponsor primi, şirket tarafından önceden belirlenen yüzdelere göre hesaplanır. Eşleşme Bonusu: Sistemin her iki kolunda da üye sayısı dengesi oluştuğunda kazanılan bonustur. Kazanılan tutar şirket politikasına göre belirlenir ve değişir. Satış Denge Bonusu: Sistemin her iki kolunda da satış dengesi oluştuğu zaman kazanılan bonustur. Alt ağlardaki kişilerin satış hacmine göre kazanılır. Kazanılan tutar yine şirket politikasına göre belirlenir.

Sistemin Avantajları:

Yeni üye eklenmesi, binary sistemindeki herkes için avantajlıdır. Bu nedenle var olan üyeleri, yeni üyeler eklemeye motive eder. Bu, ağın çok hızlı büyümesini sağlar. Binary Network sistemi sınırsız olarak büyüyüp derinleşebilir. Bu da kazancın bir sınırının olmamasını sağlar. Ne kadar çok satış olursa o kadar kazanç sağlanır. Bu da satışı arttırmak için üyeleri teşvik etmektedir. Satış hacmi hızla artmaktadır. Binary kendini tekrar eden bir sistemdir. Bu sistemi kullanan şirketler çok merkezli satış ağına sahip olmuş olur. Binary sistemini bir çok plan ile işletmek mümkündür. Kendi kazanç planınıza göre kişiselleştirme yapabilirsiniz.