Seo çalışmaları, web sitelerinin arama motorlarında üst sıralara taşınması amacıyla gerçekleştirilir. Bu amaç doğrultusunda Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında değişen algoritmalar doğrultusunda çalışmalar yürütülür. Seo çalışmalarında hedeflenen başarıya ulaşılması firmanın online itibarının artmasına, başarılı sosyal medya çalışmalarına ve blog yönetimine de sahip olmayı gerektiriyor. Kurumsal Seo için firmanın sektördeki rekabetinin araştırılması, rakiplerin durumu ve fırsatların raporlanması ve bunun sonucunda da firmaya en uygun Seo danışmanlığının yapılması en iyi yöntemdir. Bu analizlerin doğru yorumlanmasıyla yüksek geri dönüşler elde edinilmesi kaçınılmazdır.

Bir web siteniz, blogunuz veya online mağazanız varsa, işinizin büyümesi ve iş hedeflerinizin gerçekleştirilmesi için seo danışmanlık hizmetimizden faydalanın.

Placeholder

Adım Adım Yükselin!  • Hızlı İndeks Alımı
  • Anahtar Kelimede Yükseliş
  • Alexa Değerinde İyileştirme

Milyonlarca sayfa, kullanıcı Google’ı veya diğer arama motorlarında her arama yaptığında görünürlük için savaşmaktadır. Peki arama motorları, birinci sayfada milyonlarca web sayfasından hangisini sıralayacağını ve en çok istenen ilk pozisyonda yer aldığını nasıl belirler?


Arama motorlarının geliştirdiği algoritmalar, hangi web sayfalarının ne şekilde derecelendirileceğini belirlemek için yüzlerce sinyal kullanır ve bunların çoğu bir şekilde alaka düzeyine veya yetkiye odaklanır.
Bu alaka, arama çubuğuna girilen soruyla bir web sayfasının ne kadar benzer olduğu hakkındadır. Özet olarak, bir kişi anahtar kelime arar ve bu anahtar kelimeyi bir web sayfasında optimum bir şekilde kullandığınızda daha iyi derecelendirir.